The Address Connolly

Amiens Street, D1 Dublin, Irsko

  • Až pro 4 hosty
  • Až 33 m²
  • Sprcha bez prahu
  • Wellness nebo spa

The Address Connolly se nachází 720 m od centra. Hosté hodnotí ubytování 8,2/10 (7 059 hodnocení). Na místě ubytování nabízí wellness, fitness centrum a bar.

The Address Connolly je čtyřhvězdičkový hotel v Dublinu, v části Dublin 1.

Pokoje a služby

Pokoje mají TV, příslušenství pro přípravu čaje a kávy, žehličku, žehlicí prkno a trezor velikosti notebooku. Junior suite nabízí obývací pokoj, oddělenou ložnici a koupelnu s vanou. Součástí je také klimatizace, posezení, šatní skříň a koberec.

Co objekt nabízí

V hotelu je restaurace McGettigan’s Cookhouse &, Bar a bar. K dispozici je bezplatné Wi-Fi. Objekt má wellness centrum se saunou a fitness centrum. K dispozici je pokojová služba, nepřetržitě otevřená recepce a prádelna.

Poloha

Nádraží Connolly je od hotelu 50 m daleko. Busáras leží 350 m odtud. Letiště Dublin je vzdálené 8 km.

Zajímavosti v okolí

  • Muzeum irské emigrace EPIC - 550 m
  • Muzeum irské whiskey - 1,3 km
  • Kniha z Kellsu - 1,6 km

Vyberte data a zobrazte ceny

Průměrná cena za noc: ~5 469 Kč

Nabídka pokojů

Dvoulůžkový pokoj Classic s oddělenými postelemi

  • vlastní koupelna
  • klimatizace
  • kávovar

2 osoby24 m²vlastní koupelna

The Address Connolly - vybavení

  • Bezplatné Wi-Fi
  • Klimatizované pokoje
  • Pokoje pro rodiny
  • všechny prostory nekuřácké
  • restaurace
  • bar
  • Venkovní terasa
  • Lázeňské a wellness zařízení

Pravidla pobytu

Časy pobytu

PříjezdOd
OdjezdDo

Zvířata

  • Domácí mazlíčci nejsou v zařízení povoleni.
Důležité informace

Upozorňujeme, že při příjezdu jsou hosté povinni předložit platný průkaz totožnosti s fotografií a kreditní kartu jako záruku pro platbu za rezervaci a příplatky.

Při příjezdu předložte platný průkaz s fotografií a kreditní kartu.

Speciální požadavky závisí na dostupnosti a mohou být zpoplatněny.

Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem.

Tuto informaci uveďte při rezervaci do pole pro zvláštní požadavky nebo ji sdělte přímo ubytování.

Kontaktní údaje najdete v potvrzení rezervace.

Hosté, kteří ještě nedovršili věku 18 let, se mohou ubytovat pouze s rodičem nebo zákonným zástupcem.

Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email
 

Často kladené dotazy

V kolik hodin se lze v ubytování „The Address Connolly“ přihlásit a odhlásit?

Přihlášení: od 15:00. Odhlášení: do 12:00.

Je v ubytování „The Address Connolly“ dostupné Wi-Fi?

Na místě je dostupné Wi-Fi.

Má The Address Connolly wellness nebo spa?

Na místě je k dispozici wellness nebo spa.

Pro kolik hostů je The Address Connolly určen?

Největší dostupná možnost je určená až pro 4 hosty.

Má The Address Connolly restauraci nebo nabízí snídani?

V ubytování je restaurace.

Nabízí The Address Connolly vybavení pro rodiny?

Na místě je k dispozici vybavení pro rodiny.

Nabízí The Address Connolly bezbariérové vybavení?

Alespoň jedna možnost ubytování má sprchový kout bez prahu.

Kde se nachází The Address Connolly?

Ubytování se nachází ve městě Dublin.

The Address Connolly na mapě: Dublin

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Recenze ubytování The Address Connolly

Průměrné hodnocení z 7 059 recenzí na Booking.com je 8,2/10. Přečtěte si recenze ubytování nebo přidejte vlastní.

Doug 05 - 2026
7/10

Dobré ubytování ve výborné lokalitě. Hotel působil čistě a personál byl vstřícný, ochotný a stále připravený pomoci. Vlakové i autobusové nádraží byly opravdu blízko, zatímco do centra města se dalo dojít asi za 20 až 30 minut. Součástí hotelu byla také vynikající restaurace.

ℹ) Recenze The Address Connolly nevyjadřují stanovisko sleephotelsdublin.com.

Další recenze najdete na Booking.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10